Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Litografier / Färglitografi 6637173



*

nr 663 7173


Staffan Ullström

(f. 1949), Sverige


Färglitografi , Staffan Ullström (f. 1949), 33/190, 29x44


Staffan Ullström, född 1949, svensk målare, tecknare och grafiker.

Följerätt

Ja

Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

Sista tid för bud online:

måndag 25 oktober 2010
kl 19:08:32


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
19/10 11:17:33 1      100 kr
22/10 09:33:51 2      150 kr
25/10 15:15:48 3      Vinnande bud
25/10 19:02:48 4      250 kr



  • Konstnär/Designer

Staffan Ullström

Staffan Ullström, född 1949, svensk målare, tecknare och grafiker.

Läs mer om Staffan Ullström
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad staffan ullström svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
  • 6448 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 20:13
  • 7045 Färglitografi
    Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 20:05
  • 7044 Färglitografi
    Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 18:16




Ladda ner broschyr